O nas

Orzepole Offroad Park to miejsce stworzone przez pasjonatów i entuzjastów off-roadu.

Ponad 4500 ha legalnego terenu pośród pięknych i ekscytujących Gór Bystrzyckich.

Trasy o zróżnicowanym stopniu trudności. Począwszy od widokowych po ekstremalnie trudne niczym z rajdu
Rainforest Challenge i szybkie odcinki specjalne z rajdów cross-country.

 

Stworzyliśmy miejsce przyjazne miłośnikom gór, przyrody i motoryzacji. Miejsce w którym spędzisz czas właśnie tak jak najbardziej lubisz. Wzniesienia, wąwozy, łagodne i wymagające zjazdy oraz podjazdy, błoto, bagna i oczywiście las. Odnajdzie się tutaj zarówno początkujący jak i szukający mocniejszych wrażeń kierowca.

 

Oferujemy miejsce w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Zorganizujemy rajd turystyczny, jedno lub kilkudniową wyprawę po Kotlinie Kłodzkiej, przelot balonem lub samolotem. Organizowaliśmy profesjonalne rajdy, dlatego jesteśmy także otwarci na współpracę z podmiotami, które organizują profesjonalne zmagania w sportach motorowych.

 

Położenie terenu umożliwia nam zorganizowanie treningów i jazd testowych dla teamów rajdowych aut przeprawowych jak również szybkich aut cross-country i aut płaskich.

Naszą ofertę kierujemy również do firm, które chciałby zorganizować atrakcyjną imprezę integracyjną, spotkanie bądź zlot wg wskazanych przez Państwa wytycznych lub w oparciu o przygotowany przez nas program.

 

Do Waszej dyspozycji oddajemy piękny teren, profesjonalnych przewodników/instruktorów oraz własny park samochodowy. Dysponujemy także zapleczem gastronomicznym w lokalnej restauracji serwującej potrawy z lokalnych produktów.

C

Michal Orzechowski

Masz pytania?

Zadzwoń lub napisz do nas 

Gospodarstwo Rolne Jan Orzechowski

Długopole-Górne

57-520 Długopole Zdrój

ul Zdrojowa 21

 

+48 574 220 528

info@offroadpark.pl

Długopole-Zdrój, Polska 

Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!